« Travanj 2024 »

AVVISO - OBAVIJEST
Autor: Ilaria Detoffi Omanović, 13. 3. 2020.

Gentili genitori / tutori
Vi informiamo che da venerdì 13/03/2020 fino al 14/04/2020 non si svolgeranno le lezioni e il doposcuola in via regolare a seguito della decisione presa dalla Protezione civile della Regione istriana al fine di prevenire la diffusione del virus COVID-19.
Siamo tenuti a seguire le istruzioni del Ministero della Scienza e dell'Istruzione e di conseguenza organizzare attività preparatorie relative all'organizzazione delle lezioni in via telematica (insegnamento virtuale).
Sulla pagina ufficiale della Scuola saranno pubblicate informazioni relative l'inizio e il modo d'insegnamento a distanza per gli alunni delle classi superiori.
Preghiamo gli alunni di controllare le utenze personali al seguente link: //provjera.skole.hr.
Ogni capoclasse organizzerà la propria classe virtuale in collaborazione con gli insegnanti di materia e gli alunni.

Poštovani roditelji/skrbnici
Obavještavamo Vas da se u petak 13.3.2020. pa do 14.4.2020. neće održavati redovna nastava kao ni produženi boravak u školi prema preporukama Stožera za civilnu zaštitu Istarske županije u cilju sprječavanja širenja zaraze od COVID-19 virusa.
Obvezni smo slijediti upute Ministarstva znanosti i obrazovanja i organizirati pripremne aktivnosti vezane uz organizaciju nastave na daljinu (virtualna nastava) uz pomoć informacijske tehnologije.
Informacije o početku i načinu odvijanja nastave na daljinu za učenike od petog do osmog razreda bit će objavljene na službenoj stranici Škole.
Molimo učenike da provjere svoje korisničke podatke na sljedećoj  poveznici: //provjera.skole.hr.
Svaki razrednik u predmetnoj nastavi treba organizirati virtualan razred u kojemu su svi učenici i predmetni nastavnici tog razreda.